Jednostki OSP - gmina Bardo

Ochotnicza Straż Pożarna Bardo.

Ochotnicza Straż Pożarna Bardo.

Ochotnicza Straż Pożarna w Bardo powstała w 1945 roku. Zrzesza około 30 członków, należy do grona najczęściej interweniujących jednostek OSP w powiecie ząbkowickim. Na wyposażeniu OSP Bardo znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Mercedes Atego, średni samochód ratowniczo - gaśniczy Mercedes 1114, lekki samochod ratownictwa technicznego Volkswagen oraz łódź z silnikiem zaburtowym. Pojazdy wyposażone są w sprzęt do działań gaśniczych, ratowniczych (hydraulika siłowa, sprzęt mechaniczny), pompy pożarnicze, sprzęt burzący, ewakuacyjny, oświetleniowy i łączności. Jednostka od 1995 r. jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 140 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Przyłęk.

Ochotnicza Straż Pożarna Przyłęk.

Ochotnicza Straż Pożarna w Przyłęku powstała w 1945 roku. Zrzesza około 40 członków, należy do grona najczęściej interweniujących jednostek OSP w powiecie ząbkowickim. Na wyposażeniu OSP Przyłęk znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Mercedes Atego oraz lekki samochód ratowniczo - gaśniczy Nissan Terrano. Pojazdy wyposażone są w sprzęt do działań gaśniczych, ratowniczych (hydraulika siłowa, sprzęt mechaniczny), pompy pożarnicze, sprzęt burzący, ewakuacyjny, oświetleniowy i łączności. Jednostka od 2010 r. jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 70 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Dzbanów.

Ochotnicza Straż Pożarna Dzbanów.

Ochotnicza Straż Pożarna w Dzbanowie powstała w 1945 roku. Zrzesza około 20 członków i jest najbardziej prężną organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się lekki samochód GLM Volkswagen Transporter, pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, mechaniczny i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 10 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Brzeźnica.

Ochotnicza Straż Pożarna Brzeźnica.

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy powstała w 1946 roku. Zrzesza około 20 członków i jest jedną z najbardziej prężnych organizacji w Brzeźnicy. Na wyposażeniu OSP znajduje się średni samochód ratowniczo-gaśniczy Berliet, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 15 razy.

   BEZPIECZNY PRZEJAZD
bezpieczny-przejazd_m

              FAJERWERKI

Fajerwerki

 

                Służba Cywilna

godlo1 duze

 


strazwawa

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo psp czarno białe

Dla pracowników:ikona webmail

Dane adresowe

Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śl.
ul. Waryńskiego 15
57-200 Ząbkowice Śląskie 

tel.  74-8157-375
fax: 74-8157-683

© 2010 - 2017 KP PSP w Ząbkowicach Śląskich.