Jednostki OSP - gmina Ziębice

Ochotnicza Straż Pożarna Henryków.

Ochotnicza Straż Pożarna Henryków.

Ochotnicza Straż Pożarna w Henrykowie powstała w 1945 roku. Zrzesza około 30 członków, należy do grona najczęściej interweniujących jednostek OSP w powiecie ząbkowickim. Na wyposażeniu OSP Henryków znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Mercedes Atego oraz lekki samochód ratowniczo - gaśniczy Ford Transit. Pojazdy wyposażone są w sprzęt do działań gaśniczych, ratowniczych (hydraulika siłowa, sprzęt mechaniczny), pompy pożarnicze, sprzęt burzący, ewakuacyjny, oświetleniowy i łączności. Jednostka od 1995 r. jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 70 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Głęboka.

Ochotnicza Straż Pożarna Głęboka.

Ochotnicza Straż Pożarna w Głębokiej powstała w 1945 roku. Zrzesza około 20 członków i jest najprężniejszą organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się lekki samochód ratowniczo - gaśniczy Volkswagen LT, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 5 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Starczówek.

Ochotnicza Straż Pożarna Starczówek.

Ochotnicza Straż Pożarna w Starczówku powstała w 1945 roku. Zrzesza około 25 członków i jest jedna z najbardziej prężnych organizacji na wsi. Na wyposażeniu OSP  znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Star 244, pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 20 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Bożnowice.

Ochotnicza Straż Pożarna Bożnowice.

Ochotnicza Straż Pożarna w Bożnowicach powstała w 1945 roku. Zrzesza około 25 członków i jest najprężniejszą organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Volvo, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 15 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Niedźwiedź.

Ochotnicza Straż Pożarna Niedźwiedź.

Ochotnicza Straż Pożarna w Niedźwiedziu powstała w 1945 roku. Zrzesza około 25 członków i jest jedną z najbardziej prężnych organizacji na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się ciężki samochód ratowniczo - gaśniczy Jelcz, pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 20 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Wigańcice.

Ochotnicza Straż Pożarna Wigańcice.

Ochotnicza Straż Pożarna w Wigańcicach powstała w 1945 roku. Zrzesza około 20 członków i jest najprężniejszą organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Steyr, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 10 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Nowy Dwór.

Ochotnicza Straż Pożarna Nowy Dwór.

Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Dworze powstała w 1945 roku. Zrzesza około 20 członków i jest najprężniejszą organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Star 244, pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 20 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Pomianów Dolny.

w budowie.

Ochotnicza Straż Pożarna Lubnów.

Ochotnicza Straż Pożarna Lubnów.

Ochotnicza Straż Pożarna w Lubnowie powstała w 1945 roku. Zrzesza około 40 członków i jest jedną z najbardziej prężnych organizacji na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Star 244, pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 20 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Witostowice.

Ochotnicza Straż Pożarna Witostowice.

Ochotnicza Straż Pożarna w Witostowicach powstała w 1945 roku. Zrzesza około 20 członków i jest jedna z najbardziej prężnych organizacji na wsi. Na wyposażeniu OSP Witostowice znajduje się lekki samochód ratowniczo - gaśniczy Mercedes Benz, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 5 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Krzelków.

Ochotnicza Straż Pożarna Krzelków.

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzelkowie powstała w 1945 roku. Zrzesza około 35 członków i jest najprężniejszą organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Magirus Deutz, pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 30 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Osina Wielka.

Ochotnicza Straż Pożarna Osina Wielka.

Ochotnicza Straż Pożarna w Osinie Wielkiej powstała w 1946 roku. Zrzesza około 20 członków i jest jedną z najbardziej prężnych organizacji na wsi. Na wyposażeniu OSP Osina Wielka znajduje się lekki samochód gaśniczy Żuk, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 5 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Czerńczyce.

Ochotnicza Straż Pożarna Czerńczyce.

Polska Ochotnicza Straż Pożarna w Czerńczycach powstała po wojnie w czerwcu w 1945 roku. Obecnie zrzesza około 35 członków i jest najprężniejszą organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Iveco 120-19, pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 20 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Nowina.

Ochotnicza Straż Pożarna Nowina.

Ochotnicza Straż Pożarna w Nowinie powstała w 1945 roku. Zrzesza około 20 członków i jest najbardziej prężną organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP Nowina znajduje się lekki samochód gaśniczy Żuk, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 5 razy.

   BEZPIECZNY PRZEJAZD
bezpieczny-przejazd_m

              FAJERWERKI

Fajerwerki

 

                Służba Cywilna

godlo1 duze

 


strazwawa

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo psp czarno białe

Dla pracowników:ikona webmail

Dane adresowe

Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śl.
ul. Waryńskiego 15
57-200 Ząbkowice Śląskie 

tel.  74-8157-375
fax: 74-8157-683

© 2010 - 2017 KP PSP w Ząbkowicach Śląskich.