Jednostki OSP - gmina Złoty Stok

Ochotnicza Straż Pożarna Złoty Stok.

Ochotnicza Straż Pożarna Złoty Stok.

Ochotnicza Straż Pożarna w Złotym Stoku powstała w 1945 roku. Zrzesza około 30 członków, należy do grona najczęściej interweniujących jednostek OSP w powiecie ząbkowickim. Na wyposażeniu OSP Złoty Stok znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Man oraz ciężki samochód ratowniczo - gaśniczy Jelcz. Pojazdy wyposażone są w sprzęt do działań gaśniczych, ratowniczych (hydraulika siłowa, sprzęt mechaniczny), pompy pożarnicze, sprzęt burzący, ewakuacyjny, oświetleniowy i łączności. Jednostka od 1995 r. jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 70 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Mąkolno.

Ochotnicza Straż Pożarna Mąkolno.

Ochotnicza Straż Pożarna w Mąkolnie powstała w 1945 roku. Zrzesza około 30 członków. Na wyposażeniu OSP Mąkolno znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Star 244. Ponadto jednostka posiada sprzęt do działań gaśniczych, pompy pożarnicze, sprzęt burzący, ewakuacyjny, oświetleniowy i łączności. OSP w Mąkolnie nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 30 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Płonica.

Ochotnicza Straż Pożarna Płonica.

Ochotnicza Straż Pożarna w Płonicy powstała w 1946 roku. Zrzesza około 20 członków i jest jedna z najbardziej prężnych organizacji na wsi. Na wyposażeniu OSP Płonica znajduje się lekki samochód gaśniczy Ford Transit, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 10 razy.

   BEZPIECZNY PRZEJAZD
bezpieczny-przejazd_m

              FAJERWERKI

Fajerwerki

 

                Służba Cywilna

godlo1 duze

 


strazwawa

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo psp czarno białe

Dla pracowników:ikona webmail

Dane adresowe

Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śl.
ul. Waryńskiego 15
57-200 Ząbkowice Śląskie 

tel.  74-8157-375
fax: 74-8157-683

© 2010 - 2017 KP PSP w Ząbkowicach Śląskich.